Adopcje - Koty

Kotka poz. 26/137/K

WOSEBA to młodziutka (może mieć rok lub dwa) kotka, która przyjechała do nas w połowie marca 2026 z Chełmży, razem z czwórką innych kotów. Do tej pory żyły sobie jako koty środowiskowe, dokarmiane i doglądane były przez opiekuna, który stracił możliwość tej opieki z dnia na dzień, a nikt inny jej się nie podjął. I w sumie wiecie co? W naszym mniemaniu to nie takie najgorsze wyjście, bo choć początkowo były zestresowane (oczywista oczywistość), tak teraz ładnie po kolei zaczynają nam się otwierać na człowieka i czujemy, że ich los poprawi się na lepsze. Bo jak poprawy to tylko na plus, prawda? ';) Teraz mają szansę zaznać domowego ciepła, mogą być bezpieczne i kochane. A uwierzcie nam, ich przemiana sprawia nam ogrom radości! Zaczynają czerpać przyjemność z dotyku, delikatnie mruczeć… no jest bardzo obiecująco! Woseba to pierwsza prezentowana kotka z naszej „kawowej” ekipy, wypatrujcie niebawem kolejnych ogłoszeń :) Woseba jest drobniutka jak na fakt, że jest już dorosła. Jeszcze potrafi się przepłoszyć, nie wpada natomiast w panikę, a i ręka nie jest jej straszna – śmiało podchodzi kiedy nakładamy jedzenie, oddaje się też spokojnym pieszczotom :) Jest w niej ogromny potencjał! Na ten moment szukamy dla niej domu bez małych dzieci – może przyszłościowo to się zmienić, ale póki co kotka potrzebuje nieco spokoju na czas aklimatyzacji. Adopcja Woseby może być dobrą lokatą na najbliższą przyszłość :) Zdjęcie: Anna Kleszcz Opis: Sylwia Zakierska UWAGA! Opis został sporządzony na podstawie obserwacji kota w warunkach schroniskowych. Niektóre zachowania mogą się powielać w domu, inne się ujawniać, a jeszcze inne nie powtórzyć.

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte