Akcja specjalna

Kochani, na platformie www.dlaschroniska.pl trwa już szósta edycja corocznej akcji "Ratuj!". Obecnie problem z kleszczami trwa tak naprawdę cały rok i cały czas trzeba mieć się na baczności, ale ciepłe miesiące potęgują ich występowanie i w tym okresie szczególnie trzeba zadbać o profilaktykę przeciwpasożytniczą 🐜 Kleszcz to ogromne niebezpieczeństwo i nierzadko śmierć zwierzaka.

Platforma www.dlaschroniska.pl poprzez akcję "Ratuj!" chce wspomóc schroniska i fundacje w działaniach przeciwpasożytniczych. Na ich stronie trwa internetowa zbiórka środków przeciwkleszczowych dla podopiecznych prozwierzęcych placówek, w tym naszego schroniska :) Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie <3

Akcja trwa do końca maja, a my już wraz z początkiem maja otrzymamy pierwsze zebrane środki z kwietnia, w czerwcu zaś majowe :)

Ambasadorką akcji z naszego schroniska została Leda, podajemy link do jej bezpośredniego profilu, gdzie można podarować jej środki przeciwpasożytnicze :) ➡️ https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=ryeoh5pWS_ 🙏 Dziękujemy!

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte