Akcja specjalna

Kochani, trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy” w sklepie Rossmann Polska 👈 Od 13 marca klubowicze Rossmanna mogą wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł ‼️ Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju, w tym także DO NASZEGO SCHRONISKA!

Jak to działa? 🧐
Na stronie rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”. Już od początku roku klienci pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec naszej akcji przekażą zgromadzane punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia ❗️

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma.

To co, do dzieła mili Państwo!

Dziękujemy serdecznie Rossmann Polska za możliwość wzięcia udziału w akcji

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte