Akcja specjalna

20 listopada będzie miała miejsce premiera książki Magdaleny Łęczyckiej- Mrzygłód pt. "Na psa urok". UWAGA, akcja jest taka: Kupując książkę, fundujesz miskę karmy dla psa ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Jest nam niezmiernie miło, że właśnie nasze schronisko zostało wyróżnione :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Psy. Tak blisko nas, a bywa, że ich nie rozumiemy. Mimo pełnej miski potrafią plądrować mieszkanie, wyć, ciągnąć na smyczy, zjadać odpadki spod śmietników, uciekać, szczekać na inne psy, drapać fotele w aucie… itd. Jeśli twój pies sprawia kłopoty lub jeśli brak ci pomysłu, jak atrakcyjnie spędzać z nim czas – książka “Na psa urok” jest dla ciebie. Z niej dowiesz się, co robić, by życie z psem w domu, na spacerze i w podróży było przyjemne. Po lekturze dowiesz się, jak dobrać do siebie psa i przygotować się do roli psiego opiekuna. Dzięki zebranym tu rozwiązaniom zyskasz posłusznego i zadowolonego psiego kumpla. Nauczysz się rozumieć psa oraz przewidywać jego zachowania, a złe nawyki zastępować dobrymi."

MAGDALENA ŁĘCZYCKA-MRZYGŁÓD jest zootechnikiem, behawiorystką zwierzęcą, instruktorką i zawodniczką obedience i założycielką Klubu Sportowego „Team Spirit”. Propaguje wiedzę o pracy z psami, ich emocjach i komunikacji poprzez Obi Bloga oraz seminaria, które prowadzi w Polsce i za granicą. Jest także autorką książki “Jak to ugryźć? Czyli pies w domu“.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pani Magdalena jest torunianką, stąd padł pomysł, by wesprzeć właśnie nasze schronisko :)

PRZYPOMINAMY! Kupując książkę “Na psa urok”, fundujesz miskę karmy dla psa ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.

W tej chwili trwa przedsprzedaż książki w okazyjnej cenie na: https://viridia.pl/sklep/na-psa-urok-proste-rozwiazania-trudnych-problemow/

Rozliczenie ze schroniskiem ze sprzedaży książki następować będzie co kwartał, zakup karmy odbędzie się po konsultacji ze schroniskiem. Na stronie wydarzenia będziemy informować o zakupach :)

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte