Akcja specjalna

Drodzy Państwo! W tym roku po raz kolejny przystępujemy do Budżetu Obywatelskiego. Co roku zgłaszamy projekt remontu schroniska, w każdej edycji typując inną część schroniska. Z powodu wzmożonej eksploatacji, nasze budynki dużo szybciej niszczeją i wymagają częstszych remontów, na co na co dzień nie możemy sobie pozwolić. Wygrana w Budżecie Obywatelskim umożliwia nam sukcesywnie dążyć do celu, już na dzień dzisiejszy udało nam się wyremontować znaczną część schroniska. Idziemy za ciosem i działamy dalej, tym razem chcielibyśmy skupić się na kwarantannie dla dużych psów, która delikatnie mówiąc, straszy już z daleka. Do tego modernizacja sąsiednich boksów i powiększenie magazynu na karmę. Zazwyczaj oprócz remontu zgłaszaliśmy w poprzednich edycjach drugi schroniskowy projekt, tym razem skupiliśmy się na jednym, za to konkretnym :)

NASZ PROJEKT:
nr: O0693 lista: Ogólnomiejskie
Remont kwarantanny, modernizacja boksów i powiększenie magazynu na karmę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

"Kolejny etap remontu schroniska to przede wszystkim generalny remont ciągu sześciu kojców dla nowo przyjętych dużych psów. Ze względu na wyciszone i spokojne miejsce, w którym znajduje się kwarantanna, umieszczamy tu psy często wystraszone, ale i z agresją lękową. Mogą spokojnie oswajać się z nową sytuacją, nie stwarzając przy tym zagrożenia dla odwiedzających schronisko, którzy mimo ostrzeżeń, decydują się głaskać psy przez ogrodzenie. Dodatkowo projekt zawiera modernizację ośmiu kojców, również dla dużych psów, znajdujących się w bliskiej odległości od kwarantanny. Chcemy również wyremontować pomieszczenie sąsiadujące z kwarantanną, dzięki czemu powiększymy magazyn karmy i wyposażymy go w pojemniki zabezpieczające karmę przed gryzoniami. Większy magazyn jest w schronisku niezbędny głównie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to schronisko zaopatrywane jest w wyjątkowo dużą ilość darowanej karmy."

~ Kto może głosować?
Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia.

~ Ile głosów może oddać jedna osoba?
Mieszkaniec może głosować raz i w ramach tego głosowania może oddać maksymalnie trzy głosy na projekty lokalne (wybrane z jednej listy lokalnej) oraz maksymalnie trzy głosy na projekty ogólnomiejskie.

SZCZEGÓŁY GŁOSOWANIA:
https://www.torun.pl/pl/miasto/budzet-obywatelski-w-toruniu/edycja-na-rok-2021/glosowanie

Zachęcamy do głosowania i udostępniania wydarzenia! :)

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte