Psi park

Poćwicz ze swoim psem!

Jeśli chcesz, aby Twój pies aktywniej spędzał czas, biegał swobodnie, poznawał nowe koleżanki i kolegów - mamy dla Ciebie propozycję. Zapraszamy do Psiego Parku na placu tresury przy Schronisku dla Zwierząt. To wspaniała okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi właścicielami psów, skorzystania z toru przeszkód. Będzie również okazja do obserwacji zachowań różnych psów i zrozumienia psiego języka pod okiem doświadczonego trenera.

W grupie może znaleźć się max.18 psów.

Koszt godziny przebywania w parku, to symboliczne 5 zł, które zostaną przeznaczone na potrzeby schroniska.

Psi Park czynny jest:

poniedziałek, środa, piątek godz. 18:00 - 19:00 WSZYSTKIE PSY

niedziela godz. 11:30 - 12:30 dla małych psów oraz 12:30 – 13:30 dla wszystkich psów

Psi Park jest zamknięty w następujące dni (święta):

Wielkanoc, Wszystkich Świętych, Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia.


Dlaczego warto przyjść do Psiego Parku?

Miasto się zmienia. Powstają nowe ulice, domy, mosty, zakłady pracy, ORLIKI, place zabaw dla dzieci i kurczą się miejsca, gdzie można wyprowadzić psa na spacer. Zmniejsza się ilość miejsc, gdzie można spotkać się z ludźmi posiadających psy, które potrzebują kontaktu społecznego ze swoim gatunkiem. Ta zmniejszająca się ilość miejsc dla psów jest przyczyną wielu zaburzeń w ich zachowaniu i konfliktów między właścicielami zwierząt. Stresujące jest również, kiedy Straż Miejskia wręczy mandat za puszczanie psa bez kagańca i luzem, a także za niesprzątanie kupek po psie. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu udostępnia miejsce dla psiarzy chcących poznać psie etogramy lub wymienić się swoimi doświadczeniami. Jest to miejsce, które pozwala na swobodne bieganie psów, a w okresie letnim psy mogą popluskać się w basenie, który został zakupiony z pieniędzy uzyskanych w psim parku. Teren parku jest ogrodzony i oświetlony. Dla chętnych emocji sportowych jest możliwość poćwiczenia na torze agility. Psi Park znajduje się po prawej stronie za główną bramą schroniska. Psie bieganie odbywa się pod nadzorem doświadczonej zoopsycholog i pracownicy schroniska Justyny Kowalonek. Serdecznie zapraszamy!

Dla wszystkich bywalców Psiego Parku mamy ważną informację! Od stycznia 2013 roku wprowadzamy karnety upoważniające do 6 wejść do Psiego Parku w cenie 25 zł. Karnety do nabycia u prowadzącej Psi Park - p. Justyny Kowalonek


Aktualności dotyczące Psiego Parku na Facebooku:

https://www.facebook.com/PsiParkTorun/

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte