Wolontariat

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!!! Szczegóły: https://www.facebook.com/schronisko.torun/photos/a.540454482669857/2226900827358539/?type=3&theater 

------------------

Ogromnym wsparciem dla schroniska dla zwierząt jest praca wolontariuszy. Kto może zostać wolontariuszem? Każda osoba, której los naszych podopiecznych nie jest obojętny! :) Wystarczy, że masz 15 lub więcej lat (nie ma górnej granicy wiekowej) i chęć do pracy przy zwierzakach! Proszę przynieść ze sobą ubranie "robocze", drugie śniadanie, a osoby niepełnoletnie pisemną zgodę rodziców na udział w wolontariacie.

Najczęściej praca wolontariacka to sprzątanie boksów, nalewanie wody do misek, pomoc przy karmieniu, przy zabiegach pielęgnacyjnych, sprzątanie kociarni oraz spacery z psami z sal pozabiegowych.

Jednak pomoc potrzebna jest również przy pracach porządkowych na terenie schroniska, przy pielęgnacji zieleni, drobnych remontach i pracach budowlanych.

Swoją pomoc można także zaoferować przy organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez i zajęć edukacyjnych, prowadzeniu kampanii adopcyjnych, fotografowaniu zwierząt, czy pisaniu artykułów. Za promocję zwierzaków w Internecie będziemy równie wdzięczni.

 

Praca wolontariacka odbywa się CODZIENNIE w godzinach 8:00 – 15:00.

 

SPACERY DLA SPACEROWICZÓW

Spacery z psami odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 15:00. Wszystkie osoby spacerujące z naszymi podopiecznymi muszą przejść Szkolenie dla Spacerowiczów!

Informacje na temat terminów kolejnych szkoleń zamieszczamy na naszym fanpage'u na facebooku. Zapraszamy! :)

 

Kontakt: 56 622 48 87 / torun.schronisko@wp.pl

Sponsorzy

Akcja specjalna

Ostatnio przyjęte